We gaan weer aan de slag in het park

12 december 2010 was de laatste opruimbeurt in het Wilhelminapark. Inmiddels is het alweer oktober en wordt het de hoogste tijd voor een vervolg. Zaterdag 15 oktober is de eerste zaterdag in een reeks van circa 7 zaterdagen waarop we de handen weer uit de mouwen steken. We beginnen 's ochtends om 09.00 uur en werken door tot ca. 12.30 uur.

Wat moet er zoal gebeuren:
  • Snoeien
  • Blad opruimen
  • Bollen planten
  • Hekken opruimen (in overleg met de Hoannepôle)
  • Een stuk verharding aanbrengen bij de geiten
  • Slechte stukken in de paadjes weer voorzien van schelpen.
  • Een aantal erg laagliggende grasveldjes ophogen met zwarte aarde

Pleatslik Belang heeft daarnaast contact met de Gemeente:
  • over de toegang van de Stationsweg naar het park. Het wordt hoog tijd dat de toegang hersteld wordt, zodat het park en de begraafplaats vanaf de Stationsweg weer bereikbaar wordt.
  • over de toegang vanuit de Friesmastrjitte tot het park. Het dek van het bruggetje zit vol gaten, waardoor een onveilige situatie is ontstaan.

Inmiddels heeft de groep vrijwilligers bericht ontvangen dat zij weer aan de slag kunnen in het Wilhelminapark. Wilt u ook uw handen uit de mouwen steken in het park. Laat het ons weten via info@pbgrou.nl U bent van harte welkom.

reactie afbeelding
Reacties: 0